HakkımızdaDecolux Dörtdivan Çerçeve firması adına tescilli bir markadır. Dörtdivan Çerçeve yüksek kaliteli ve benzersiz tasarımlarda plastik resim çerçeve profilleri, iç dekorasyon profilleri ve dekoratif mobilya aplikasyon profilleri üretimi yapan lider bir kuruluştur.

Ankara'daki 31000 m2 kapalı alanlı tesislerinde en son teknoloji üretim ekipmanlarının sağladığı profesyönellik ve 1975 yılından beri üretim yapmanın kazandırdığı tecrübe ile DÖRTDİVAN ürünlerinin yüksek kalitesine kusursuz bir itibar sağlamaya devam etmektedir.

Geniş ürün yelpazemizde 10000'den fazla değişik tasarımlarda DORTDIVAN resim çerçeve profilleri; kartonpiyer, süpürgelik, lambiri, iç-dış köşe, bordür, pervaz, tavan göbek uygulamalarında kullanılan DECOLUX iç dekorasyon profilleri; modüler mobilya ve koltuk üretiminde dekoratif applikasyon olarak kullanılan BASARAN dekoratif mobilya profilleri bulunmaktadır.

Müşterilerimizin değişik ihtiyaçlarına göre ürettiğimiz yüksek kaliteli ürünlerimiz dekorasyon açısından benzersiz çözümler sunmaktadır. En yüksek kalite standartlar ve rekabetçi fiyatlar sunabilmek amacıyla bütün ürünlerimiz mevcut tesislerimizde kendi ürettiğimiz hammaddelerden üretilmektedir.

DÖRTDİVAN üretici olmanın vermiş olduğu avantajla beraber, müşterilerine hizmet konusunda yoğunlaşmaktadır. Kıymetli müşterilerimizi her zaman olduğu gibi yurtiçinde ve yurtdışında en yüksek kalite, en iyi fiyat, geniş tasarım yelpazesi ve benzersiz hizmeti ile desteklemeye devam edecektir.